Ubytovanie2022-03-21T10:02:07+00:00

Ponuka a výber bývania

Hotel Agroinštitút

Lokalita: Ubytovanie sa nachádza v širšom centre mesta, v blízkosti sa nachádzajú všetky potrebné služby – MHD autobusy, potraviny, drogéria. Reštaurácia s chutným obedovým menu je priamo na prízemí budovy.

Izby: Menšie dvojlôžkové izby majú vlastné sociálne zariadenie. V izbách sú pohodlné postele, nočné stolíky, poličky na osobné veci, skrine, stôl, stoličky, minichladnička a TV. Pre dlhodobo ubytovaných je k dispozícii minikuchynský kút vybavený mikrovnkou, rýchvarnou kanvicou, dvojplatničkou, spoločný pre celé podlažie.

Ubytovňa Kolíňany

Lokalita: Ubytovňa sa nachádza na okraji obce Kolíňany, cca 15 km od automobilky v Nitre. V obci sa nachádzajú potraviny, pošta, v blízkosti je zvozová doprava do Syncreonu.

Izby: Menšie dvojlôžkové izby sú kompletne zrekonštruované, vybavené novým nábytkom. Sociálne zariadenie je spoločné pre celé poschodie, nachádza sa na chodbe a je rovnako kompletne zrekonštruované. V izbách sú pohodlné postele, skrine, stôl a stoličky. Pre dlhodobo ubytovaných je k dispozícii plne vybavená kuchyňa s veľkými chladničkami a mrazničkami, mikrovnkami, rýchvarnými kanvicami. V obmedzenom množstve sú aj izby riešené bunkovým systémom – to je dve izby spolu zdieľajú sociálne zariadenie.

Work & Home Galanta

Lokalita: Ubytovňa sa nachádza v centre mesta, vedľa obchodného domu TESCO. V tesnej blízkosti všetky služby – potraviny, drogéria, lekáreň, banka, pošta, čerpacia stanica, reštaurácie, fitness, multifunkčné ihrisko, autobusová a vlaková stanica. Priama MHD linka do priemyselného parku SYNCREON.

Izby: V ponuke sú 2 a 3 lôžkové izby tvorené bunkovým systémom. Každá bunka má vlastnú chladničku s mrazničkou, miesto na odkladanie topánok a kabátov, nachádzajú sa v nej dve izby, kúpeľňa oddelená od WC. V izbách sú kvalitné postele, nočné stolíky, poličky na osobné veci, uzamykateľné skrine, stôl, stoličky. Plne vybavené kuchyne s veľkoplošnou TV sú na každom poschodí. K dispozícii sú práčky so sušičkami, bezplatný Wi-Fi internet v celej budove. V prípade záujmu je možnosť ubytovania v samostatných apartmánových bytoch za extra príplatok.

Ubytovňa Šaľa

Lokalita: Ubytovňa sa nachádza v okrajovej časti mesta, v blízkosti sa nachádza obchod Lidl, kaviareň, reštaurácia, lekáreň, čerpacia stanica, železničná stanica.

Izby: V ponuke sa nachádzajú 2 a 3 lôžkové izby, ktoré sú tvorené bunkovým systémom. Každá bunka má vlastný kuchynský kút, dve izby a kúpeľňu s WC. Ubytovaný má k dispozícii lôžko, stolík, taburetky, TV prijímač, WIFI, skriňu, vešiak.

Hotel Nitra

Lokalita: Ubytovňa sa nachádza v okrajovej časti mesta, 5 minút jazdy autom do centra. Autobusová zastávka MHD sa nachádza 50 m od budovy. Priama MHD linka do priemyselného parku. V blízkosti sa nachádzajú viaceré služby a obchody, potraviny, bankomat, pošta, čerpacia stanica, možnosť športového vyžitia (multifunkčné ihrisko, cykloturistika).

Izby: V ponuke sa nachádzajú 2 a 3 lôžkové izby, ktoré sú tvorené bunkovým systémom. Každá bunka má predsieň, dve izby, kúpeľňu, WC a veľkú chladničku. K dispozícii sú spoločné kuchynky, pračky, sušičky. V celej budove je bezplatný Wi-Fi internet. Priamo pred budovou sa nachádza bezplatné parkovisko pre ubytovaných. Pre záujemcov je možnosť ubytovania v 1-lôžkovej izbe za extra príplatok.

Ubytovňa Šurany

Lokalita: Ubytovňa sa nachádza mimo mesta, v blízkosti nákupného stredisko s bankomatom.

Izby: V ponuke sa nachádzajú štandardné 3 lôžkové izby, ktoré sú tvorené bunkovým systémom. Každá bunka má vlastnú chladničku s mrazničkou, miesto na odkladanie topánok a kabátov, nachádzajú sa v nej dve izby, predsieň, kúpeľňa, WC. Ubytovaný má k dispozícii kvalitnú posteľ s posteľným oblečením, nočný stolík, skriňu, poličku na osobné veci, uzamykateľnú skriňu. Izby sú vybavené WIFI, stolom a stoličkami, okná opatrené tieniacou technikou a ochranou proti hmyzu. Pre dvojice je možnosť ubytovania v komfortných mezonetových apartmánoch za extra príplatok.