Pracovné ponuky2019-08-20T10:01:17+00:00

VOĽNÉ POZÍCIE

Aktuálne pracovné ponuky

Kontrola kompletnosti materiálu na výrobných linkách, hlásenie chýbajúceho materiálu a stavu na výrobných linkách, zisťovanie príčin chýbajúceho materiálu alebo nesprávnej dodávky materiálu.

Riadenie invetnúrnych činností, dohľad nad správnosťou údajov zadávaných do informačného systému, koordinácia inventúrnych zamestnancov.

Riadenie invetnúrnych činností, dohľad nad správnosťou údajov zadávaných do informačného systému, koordinácia inventúrnych zamestnancov.

Príjem materiálu a jeho následná kontrola, práca so skenerom, rozbaľovanie (rekadencie), triedenie a zaskladňovanie materiálu.

Manipulácia s vysokozdvižným vozíkom, uskladnenie materiálu podľa skladových miest, vydávanie materiálu do výroby podľa výrobných plánov, spolupráca s ostatnými kolegami.

Príjem a výdaj položiek v systéme sap, vykonávanie inventúr, kontrola fyzického a systémového stavu zásob.

Riadenie a implementácia logistických procesov, podpora nastavenia zero tolerance voči odchýlkam nastavených procesov kvality pre zabezpečenie zákazníkových očakávaní.

Máte záujem u nás pracovať?

Neustále hľadáme nových zamestnancov a budeme radi ak sa nám zašlete váš životopis. Následne vás budeme kontaktovať s ponukou aktuálnych voľných pracovných miest vhodných pre vašu kvalifikáciu.

Zašlite nám Váš životopis
Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií. Akceptovať